• Trennid

 • POST algajad

  POST algajad on suunatud kõigile postitantsu huvilistele, kes pole varasemalt postitantsuga kokku puutunud. Kindlasti sobib see trenn ka kõigile neile, kes soovivad oma baasteadmisi värskendada või on pidanud trennist pikema pausi võtma. Tunnis pöörame tähelepanud spinnidele ja lihtsamatele kombinatsioonidele postil ja selle ümber. Õpime oma haaret kontrollima ning posti ja iseennast usaldama. Trenni pane kindlasti jalga lühikesed püksid ja mugav trenni topp. Palun ära kreemita ennast 24h enne trenni algust, vastasel juhul ei pruugi sa postil püsida.

 • Venitus
  Venitus on suurepärane viis, et oma kehale pai teha. Raske jõutrenn tekitab lihaspinget ja võib ajapikku ka sinu liikumisulatust pärssida. Trennis läbime tõhusa soojenduse ja jätkame staatilise venitusega. Rõhk asetseb seljal, õlgadel ja jalgadel, et sinu tantsimine tulevikus veel voolavam ja kaunim välja näeks.
   
  Treening on mõeldud kõigile, kes soovivad oma keha pingest vabastada või tegeleda painduvuse arendamisega. Eelnevalt ei pea olema venitusega kokku puutunud, treening sobib kõikidele tasemetele.
   
  Selga pane pikad retuusid ja top.
   
  Treening toimub nii Poleroomis, kui ka Playroomis.
 • Aerial hammock
  Aerial Hammocki tunnis on fookus jõu ja painduvuse arendamisel. Hammock on spetsiaalne kangas, mis on ühendatud lakke nagu "võrkkiik", mille sees saab teha erinevaid jooga ja stretchingul põhinevaid harjutusi. Kanga abiga saab liikuda nii põrandal kui ka õhus. Tundides tugevdatakse ülakeha, õlgu, käsi, selja- ja kõhulihaseid ning õpitakse ka mitmesuguseid akrobaatilisi elemente ja poose. Harjutused on tänu kanga kasutamisele eriti põnevad ja väljakutsuvad ning liikuda saab väga erinevate kaunite asendite vahel. Hammock võib olla lihtne ja lõõgastav kui ka keerukam ja vastupidavust nõudev.
   
  Aerial hammock algajad trennidesse on oodatud kõik huvilised olenemata varasemast kogemusest. Igaühel on võimalik oma keha tunnetades ja kuulates kergematelt harjutustelt raskematele edasi liikuda.

  Selga pane pikad retuusid ja trennitopp, mis katab selga ning tantsime sokkide väel.
   
  Treening toimub Playroomis.