• Meist

Stuudio

Meow on vinge postitantsustuudio Tallinnas. Meie kauni interjööriga stuudio pakub erinevaid trenni- ja vabaaja võimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele. Stuudios on kasutusel kaheksa posti, mis on Eestis ainulaadsed ning kõrgeimad.

Meow põhisuunaks on postitants, kuid pakume ka muid põnevaid trenne ja firmasündmusi. 

Treenerid

Pole dance - Pia

Pia Martin

Pia on pika õpetamiskogemusega postitantsija, kes on alaga tegelenud juba üle 10 aasta.

Harinud ennast Berliinis Elevated Pole Teacher trainingul 2014ndal aastal Marlo Fiskeni käe all ning 2019ndal aastal läbinud ka XPERT Teacher Training programmi Sarah Scotti juhendamisel Meow Stuudios.

Astunud üles mitmete performancitega läbi aja, esinenud Laura Põldverega, osalenud muusikavideotes artistidele Raha.pesu.karud ja Miljardid ning osa võtnud ka Pole Art Baltic (2016) ning Pole Theatre Riga (2018) võistlustest.

Pia on olnud aluspanija nii Tartus Flight Clubi stuudiole kui meie armsale Meow Stuudiole siin Tallinnas. 

Pia armastab muusikasse tantsimist ning staatiliste harjutuste asemel püüab pigem improviseerida ning järjepidevaid kombinatsioone luua, mille läbi on hea oma vastupidavust kasvatada. Liikudes otsib Pia iseendas voolavust, graatsiat ning sensuaalsust. Põhiliselt näeb teda Exotic postitantsu stiilis ennast väljendamas, aga ka moderntantsus kätt proovimas. Piale meeldib oma kliente ja õpilasi juhtida endid läbi oma keha parimalt väljenduma, leida julguse enese vormimises, näitamises ja esinemistes.

Meow Studio Cristmas Lounge 15.12.2017, instructor Kristel´s performance

Kristel Mikkus

Kristel on tantsinud läbi elu, alustades rahvatantsust lõpetades show tantsuga. Alates 2013. aastast on Kristel intensiivselt tegelenud postitantsuga ning kogunud väärtuslikku võistluskogemust Eestis, Itaalias ja Riias.

Treeningu juures peab ta oluliseks enese terviklikku arendamist, mis hõlmab lisaks erinevate postitantsu elementide omandamisele, jõutreeningule ning painduvuse arendamisele ka tantsuoskuse ja artistlikkuse lihvimist.

Lisateadmisi on ta ammutanud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri koolituse läbimise abil. 2019 aastal läbis ta rahvusvahelise X-Pert 1/2 taseme postitantsutreeneri koolituse. Kristel aitab mängleva kergusega ehitada tugeva vundamendi, et saaksid areneda tantsijana ning motiveerib Sind seadma üha hullumeelsemaid eesmärke!

Merle Treufeldt-Kirtsi

Merle on tegelenud postitantsuga 2012. aastast alates. Aastal 2014 alustas ta tööd treenerina. 2015. aastal lõi Merle Pärnusse esimese postitantsustuudio nimega Vertical Fitness Dance Studio.

Oma trennides meeldib Merlele luua pikemaid kombinatsioone, mis sisaldavad liikumisi, nii postil kui põrandal. Samuti pöörab ta suurt tähelepanu trikkide turvalisusele ja sellele, et tunni sisu vastaks treenijate tasemele.

Merle omab EKR III taseme võimlemistreeneri kutset ning on läbinud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri tasemekoolituse. 2019 aastal läbis ta rahvusvahelise X-Pert 1/2 taseme postitantsutreeneri koolituse. Lisaks õpib Merle ämmaemandaks ning töötab Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus.

Gerly Mikk

Esimesse postitantsu trenni läks Gerly aastal 2015 kus sai haritud Meow enda treenerite – Pia ja Merle – käe all. Erinevaid trenne sai enne seda proovitud palju kuid lühidalt, mitte ükski ei paelunud teda pikalt. Postitants oli just see mis jäi pidama. See on parajalt väljakutsuv ja naiselik ning asju mida õppida ja arendada on lõputult. Boonusena kasvab ka enesekindlus ja –armastus.


Treeneri karjääri alustas Gerly 2019 aastal. Lisaks on ta läbi teinud ka posti meemide kuninga, Dan Roseni, workshopid ning Covid-19 piirangute ajal ka intensiivse kuu ajalise jõuharjutuste kursuse Pole Destroyers.


Trenni juures peab Gerly oluliseks põhjalikku soojendust, regulaarseid jõuharjutusi ning mõnusat venitust. Valdavalt keskendub ta trennides erinevate elementide kombineerimisele. Kui trikid eraldi võivad olla lihtsad siis neid kombineerides on raskusaste hoopis teine. Samuti aitab see kaasa üleüldisele voolavusele ning koordinatsioonile. Treenerina tahab ta olla motiveeriv ja toetav kuid samas ka nõudlik. Gerly on alati öelnud, et tema trennis ei arene mitte ainult õpilased, vaid ka tema ise.

Pole Theatre Worlds Professional Classique Diana

Diana Harten

Diana Harten on tulihingeline postitantsu arendaja nii Eestis kui ka välismaal. Ta on tegevartist ning tantsuõpetaja. 

Diana postitantsu tee sai alguse 2014 aasta kevadel ning 2017 aastal said ostetud esimesed exotic tantsukingad. Peale seda sai kiiresti hobist professionaalne karjäär. Trennid toimusid aina sagedamini, tekkisid uued väljakutsed ning peagi mitmed rahvusvahelised võistlused. Nende seas:
Pole Emotion 2019 / Exotic Supreme / 2 koht 
Teleprojekt TANCY (ТАНЦЫ) osaleja 2019
Pole Crown 2019 / Elite / 1 koht
Pole Theatre World 2019 / Professional / Classique / finalist
Exotic Generation Germany 2019 / Theatre / 2 koht
Pole Emotion 2018 / Sensual Pro / 3 koht
Pole Theatre Latvia 2018 / Semi-pro / Classique / 1 koht
Pole Theatre UK 2018 / Amateur / Classique / 1 koht

Diana on 2021 aastal lõpetanud koreograafia eriala bakalaureuseõppe Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudis. Õppimise ajal olid paljud tema tööd pühendatud just postitantsule. Diana usub postitantsu piiritusse potentsiaali!

Paula Tiiman
Paula alustas VK Piruetis rühmvõimlemisega juba 4-aastaselt ning tegeles sellega kokku 13 aastat. Oma karjääri tipphetkel võistles ta rühmaga Moskva maailmameistrivõistlustel finaalis ja esines klubi eliitrühmaga mitmetes riikides. Talle pole võõrad ei pikad treeningud ega tihe trennigraafik.
 
Postitantsuga tutvus Paula pärast võimlemiskarjääri lõppu, otsides sarnast akrobaatilist ning naiselikku ala. 2014. aasta juunis proovis ta Pia Martini postitantsu algajate trenni Reval Spordis ja on nüüdseks viis aastat selle alaga tegelenud. 2016. aastal hakkas Paula samuti Reval Spordis algajate postitantsu trenne andma. Järgmisel aastal lisandusid tema tunniplaani ka kesktaseme ning edasijõudnute trennid. Viimased 2,5 aastat on Paula Tartus Flight Clubis kõikidele tasemetele trenne andnud.
 
Paula on läbinud X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/LvL2 ning  on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ning töötab Adeli Rehabilitatsioonikeskuses.
 
Postitantsu professionaalidest on Paula pool aastat treeninud koos mitmekordse Mister Pole Scotland võitja Theo Robertsoniga, kes on inspireeriv enda jõu ja graatsilisuse poolest. Paula on osalenud ka Yvonne Sminki, Natasha Wangi, Hanka Venselaari, Kristel Mikkuse, Kadri Hanseni, Sarah Scotti ja Dan Roseni töötubades.
 
Enim hindab Paula postitantsus loovust, eneseväljendust ja graatsilist liikumist ning oskust muuta ka kõige lihtsamad trikid hea soorituse läbi lummavaks. 
Freyja Tralla
Stacy Merimaa

Kui ma valiksin ühe sõna enda trennide kirjeldamiseks oleks see TERVIS.
Kui valida teine sõna siis oleks see  FUN.
Kolmandaks sõnaks valin ARMASTUS.


Armastada tuleb ennast, kõike, mida teed, ümbritsevaid inimesi. Minu trennides just õpime samm sammult, kuidas seda teha.
Olen treener olnud erinevates valdkondades juba üle 6 aasta. Ōhuakrobaatika treener olen alates 2016 aastast.
Mulle väga meeldib tantsida - alati aitan hea meelega akrobaatika liigutusi muusikasse panna, et siis selle järgi koos tantsida.
Ma ei pelga tundmatuga rinda pista, vahel saab õppida koos oma õpilastega midagi uut ka enda jaoks.
Üks lõbus fakt minu trennidest - üks õpilane kinkis mulle särgi sõnaga VARBAD. Seda saab tihti kuulda mu trennides seda sõna selleks, et tuletada meelde, et neid on vaja sirutada.

Läbitud koolitused ja tunnistused:
Diplom, Nõmme Muusikakool (1997-2006), klaveri
EELV võimlemistreeneri kutse (EKR 3, võimlemistreener, akrovõimlemise suund) (2016)
Zumba Basic Steps 1 (12/2016)
Les Mills Body Balance (09/2017)
TRX STC (03/2018)
Aqua aerobics basic course (04/2018)
Fitness-i, bodybuilding-u ja jõusaali instruktor (Ben Weider College of Bodybuilding and Fitness, Venemaal), (08/2018)
DCH Trainings VERVE (10/2020)

Liivia Vanaisak

Esimest korda tegi Liivia õhuakrobaatikaga tutvust 2015. aastal Tartu stuudios Flight Club.
Täielikult pühendus ta õhuakrobaatikale aga 2021. aastal, alustades taas õppimist siin samas, meie stuudio treenerite käe all.
Tema lemmikaparaatused on aerialhoop ja -hammock.

Liivial on 7-aastane jõusaali ja ladinatantsu treeningute kogemus.
Lisaks on ta ka tegev erinevates tantsutruppides ning käib regulaarselt esinemas.

Liivia omab EQF IV taseme personaaltreeneri kutset.

Kristiina Peterson

Kristiina sattus täiesti juhuslikult esimestesse postitantsu trennidesse Põhja-Iirimaal Belfastis 2011. aastal. Seal veedetud aeg oli pigem üürike ning Eestisse naastes jäi seesuguste jõu- ja ilunumbrite tegemine mitmeks aastaks katki, kuigi olles oma treeningutega pigem valiv, ei läinud postitants kunagi meelest. Aastaid jäi palju vahele ja elu tõi Kristiina Tallinna, kus peagi jäi silma Aerial Hammocki trenn, kus hakkas regulaarselt käima 2019. aastal. Juba 2021. aastal alustas ta oma algajate trennidega. Meow stuudios annab ta nii hammocki kui õhurõnga trenne.

2023. aastast alates on Kristiinal EKR3 taseme võimlemistreeneri kutse.

Kristiina missioon on jagada oma õhinat ja tuua õhuakrobaatika kõigile lähemale - sa ei pea olema kogenud tsirkuseartist, et õhuvahenditel kauneid elemente teha!

Kristiina Makk

Kristiina on postitantsuga tegelenud 2016. aastast, kuid tema südames sähvatas tuluke spordiala vastu juba ammu enne seda. Kui Kristiina end lõpuks kokku võttis ja värisevate põlvedega oma esimesse tundi läks, oli ta hetkega konksu otsas.

Postitantsu puhul näib Kristiinale justkui liugleksid õhus graatsiliselt  ja mängleva kergusega, ent tegelikult nõuab see spordiala tohutut jõudu ja kehakontrolli, et see tõepoolest ka nii välja kukuks. Postitantsu võlu peitub selle lõpututes võimalustes. On üsna kindel, et (peaaegu) mitte keegi ei hakka mitte kunagi postitantsu juures kõike oskama. Ja see ongi paeluv ja põnev!

Postitantsule eelnenud aastal tegeles Kristiina BodyArti ja joogaga. Kodus armastab ta siiamaani iseseisvalt joogatada ning kõikvõimalikke venitusharjutusi teha.
Sandra Repp