• Meist

Stuudio

Meow on vinge postitantsustuudio Tallinnas. Meie kauni interjööriga stuudio pakub erinevaid trenni- ja vabaaja võimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele. Stuudios on kasutusel kaheksa posti, mis on Eestis ainulaadsed ning kõrgeimad.

Meow põhisuunaks on postitants, kuid pakume ka muid põnevaid trenne ja firmasündmusi. 

Treenerid

Pole dance - Pia

Pia Martin

Pia on pika õpetamiskogemusega postitantsija, kes on alaga tegelenud juba ligi 10 aastat.

Harinud ennast Berliinis Elevated Pole Teacher trainingul 2014ndal aastal Marlo Fiskeni käe all ning hiljuti läbinud ka XPERT Teacher Training programmi Sarah Scotti juhendamisel.

Astunud üles mitmete performancitega läbi aja ning osa võtnud ka Pole Art Baltic (2016) ning Pole Theatre Riga (2018) võistlustest.

Hetkel juhib Pia Meow Studiot, koos teiste lahedate superkassidega, kus annab ka tunde. Lisaks on Pia olnud aluspanija koos Kadriga imearmsale Flight Clubi stuudiole Tartus. 

Pia armastab muusikasse tantsimist ning staatiliste harjutuste asemel püüab pigem improviseerida ning järjepidevaid kombinatsioone luua, mille läbi on hea oma vastupidavust kasvatada. Liikudes otsib Pia iseendas voolavust, graatsiat ning sensuaalsust.

Kadri Ristmägi - Finalist of the Semi-professional Category. Pole Art Baltic Cup 2016.

Kadri Ristmägi

Postitantsust hakkas Kadri huvituma aastal 2012, mil ta otsustas endale koju posti soetada. Sellest ajast alates on ta pea igapäevaselt erinevat tehnikat omandanud ja ka palju uurimustööga tegelenud.

2014. aastal tekkis tal võimalus treenerina algust teha. Aerial Dance Studio sai Kadrile esimeseks nö. kodustuudioks, kus edasine areng juba palju kiiremaks muutus. Samal aastal läbis ta ka elevatED postitantsu level 1 treeneri koolituse Berliinis. 2015. aastal asutas Kadri koos Pia Pikkoriga Tartusse esimese postitantsustuudio nimega Flight Club. Praegu juhib seda suurepäraselt Kadri, kus ta on välja õpetanud paljusid andekaid uusi postitantsijaid Tartus.

Postitantsu trenni juures on Kadri jaoks oluliseks osaks jõud ning liigutuste voolavus ja sujuvus. Kadri soov on jätta tantsust lihtne ja lendlev mulje. Tema trennides on teil võimalus õppida voolavust ja sujuvat liikumist, rõhku pannes kindlasti ka jõule, tänu millele teile hõljumine aina lihtsam tundub.

Merle Treufeldt-Kirtsi

Merle on tegelenud postitantsuga 2012. aastast alates. Aastal 2014 alustas ta tööd treenerina. 2015. aastal lõi Merle Pärnusse esimese postitantsustuudio nimega Vertical Fitness Dance Studio.

Oma trennides meeldib Merlele luua pikemaid kombinatsioone, mis sisaldavad liikumisi, nii postil kui põrandal. Samuti pöörab ta suurt tähelepanu trikkide turvalisusele ja sellele, et tunni sisu vastaks treenijate tasemele.

Merle omab EKR III taseme võimlemistreeneri kutset ning on läbinud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri tasemekoolituse. 2019 aastal läbis ta rahvusvahelise X-Pert 1/2 taseme postitantsutreeneri koolituse. Lisaks õpib Merle ämmaemandaks ning töötab Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus.

Meow Studio Cristmas Lounge 15.12.2017, instructor Kristel´s performance

Kristel Mikkus

Kristel on tantsinud läbi elu, alustades rahvatantsust lõpetades show tantsuga. Alates 2013. aastast on Kristel intensiivselt tegelenud postitantsuga ning kogunud väärtuslikku võistluskogemust Eestis, Itaalias ja Riias.

Treeningu juures peab ta oluliseks enese terviklikku arendamist, mis hõlmab lisaks erinevate postitantsu elementide omandamisele, jõutreeningule ning painduvuse arendamisele ka tantsuoskuse ja artistlikkuse lihvimist.

Lisateadmisi on ta ammutanud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri koolituse läbimise abil. 2019 aastal läbis ta rahvusvahelise X-Pert 1/2 taseme postitantsutreeneri koolituse. Kristel aitab mängleva kergusega ehitada tugeva vundamendi, et saaksid areneda tantsijana ning motiveerib Sind seadma üha hullumeelsemaid eesmärke!

Kristiina Makk

Kristiina on postitantsuga tegelenud 2016. aastast, kuid tema südames sähvatas tuluke spordiala vastu juba ammu enne seda. Kui Kristiina end lõpuks kokku võttis ja värisevate põlvedega oma esimesse tundi läks, oli ta hetkega konksu otsas.

Postitantsu puhul näib Kristiinale justkui liugleksid õhus graatsiliselt  ja mängleva kergusega, ent tegelikult nõuab see spordiala tohutut jõudu ja kehakontrolli, et see tõepoolest ka nii välja kukuks. Postitantsu võlu peitub selle lõpututes võimalustes. On üsna kindel, et (peaaegu) mitte keegi ei hakka mitte kunagi postitantsu juures kõike oskama. Ja see ongi paeluv ja põnev!

Postitantsule eelnenud aastal tegeles Kristiina BodyArti ja joogaga. Kodus armastab ta siiamaani iseseisvalt joogatada ning kõikvõimalikke venitusharjutusi teha.

Pole Theatre Worlds Professional Classique Diana

Diana Harten

Diana Harten on tantsija, treener ja koreograaf. Õpetab põhiliselt exotic stiilis postitantsu, postiakrobaatikat, body fit'i ja venitust. Diana on tegevartist ning samuti õpib ta Tallinna Ülikoolis koreograafiat.

Diana postitantsutee sai alguse 2014 aasta suvel ning 2017 aastal said ostetud esimesed exotic tantsukingad. Peale seda saigi hobist professionaalne karjäär. Trennid toimusid aina sagedamini, ilmusid uued väljakutsed ning peagi mitmed rahvusvahelised võistlused.

Diana ei usu niipalju talenti kui raskesse töösse ja pühendumusse. Hetkel keskendub ta enda õpilaste arendamisele nii Eestis kui välismaal. Tema jaoks ongi kõige suurem nauding näha oma õpilaste arengut.

Diana on osalenud/võitnud:

Pole Emotion 2019 / Exotic Supreme / 2 koht 
Teleprojekt TANCY (ТАНЦЫ) osaleja 2019
Pole Crown 2019 / Elite / 1 koht
Pole Theatre World 2019 / Professional / Classique / finalist
Exotic Generation Germany 2019 / Theatre / 2 koht
Pole Emotion 2018 / Sensual Pro / 3 koht
Pole Theatre Latvia 2018 / Semi-pro / Classique / 1 koht
Pole Theatre UK 2018 / Amateur / Classique / 1 koht

Paula Tiiman
Paula on läbinud X-pert postitantsu treeneri koolituse Lvl1/LvL2.
Paula alustas VK Piruetis rühmvõimlemisega juba 4-aastaselt ning tegeles sellega kokku 13 aastat. Oma karjääri tipphetkel võistles ta rühmaga Moskva maailmameistrivõistlustel finaalis ja esines klubi eliitrühmaga mitmetes riikides. Talle pole võõrad ei pikad treeningud ega tihe trennigraafik.
Postitantsuga tutvus Paula pärast võimlemiskarjääri lõppu, otsides sarnast akrobaatilist ning naiselikku ala. 2014. aasta juunis proovis ta Pia Martini postitantsu algajate trenni Reval Spordis ja on nüüdseks viis aastat selle alaga tegelenud. 2016. aastal hakkas Paula samuti Reval Spordis algajate postitantsu trenne andma. Järgmisel aastal lisandusid tema tunniplaani ka kesktaseme ning edasijõudnute trennid.
Viimased 2,5 aastat on Paula Tartus Flight Clubis kõikidele tasemetele trenne andnud. Postitantsu professionaalidest on Paula pool aastat treeninud koos mitmekordse Mister Pole Scotland võitja Theo Robertsoniga, kes on inspireeriv enda jõu ja graatsilisuse poolest. Paula on osalenud ka Yvonne Sminki, Natasha Wangi, Hanka Venselaari, Kristel Mikkuse, Kadri Hanseni, Sarah Scotti ja Dan Roseni töötubades.
Paula on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ning töötab Adeli Rehabilitatsioonikeskuses.
Enim hindab Paula postitantsus loovust, eneseväljendust ja graatsilist liikumist ning oskust muuta ka kõige lihtsamad trikid hea soorituse läbi lummavaks. 
Sandra Repp
Freyja Tralla
Stacy Merimaa