• Meist

Stuudio

Meow on vinge postitantsustuudio Tallinnas. Meie kauni interjööriga stuudio pakub erinevaid trenni- ja vabaaja võimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele. Stuudios on kasutusel kaheksa posti, mis on Eestis ainulaadsed ning kõrgeimad.

Meow põhisuunaks on postitants, kuid pakume ka muid põnevaid trenne ja firmasündmusi. 

Treenerid

Pia Pikkor - Pole Theatre Latvia 2018

Pia Martin

Pia on pika õpetamiskogemusega postitantsija, kes on alaga tegelenud juba ligi 10 aastat.

Harinud ennast Berliinis Elevated Pole Teacher trainingul 2014ndal aastal Marlo Fiskeni käe all ning hiljuti läbinud ka XPERT Teacher Training programmi Sarah Scotti juhendamisel.

Astunud üles mitmete performancitega läbi aja ning osa võtnud ka Pole Art Baltic (2016) ning Pole Theatre Riga (2018) võistlustest.

Hetkel juhib Pia Meow Studiot, koos teiste lahedate superkassidega, kus annab ka tunde. Lisaks on Pia olnud aluspanija koos Kadriga imearmsale Flight Clubi stuudiole Tartus. 

Pia armastab muusikasse tantsimist ning staatiliste harjutuste asemel püüab pigem improviseerida ning järjepidevaid kombinatsioone luua, mille läbi on hea oma vastupidavust kasvatada. Liikudes otsib Pia iseendas voolavust, graatsiat ning sensuaalsust.

Kadri Ristmägi - Finalist of the Semi-professional Category. Pole Art Baltic Cup 2016.

Kadri Ristmägi

Postitantsust hakkas Kadri huvituma aastal 2012, mil ta otsustas endale koju posti soetada. Sellest ajast alates on ta pea igapäevaselt erinevat tehnikat omandanud ja ka palju uurimustööga tegelenud.

2014. aastal tekkis tal võimalus treenerina algust teha. Aerial Dance Studio sai Kadrile esimeseks nö. kodustuudioks, kus edasine areng juba palju kiiremaks muutus. Samal aastal läbis ta ka elevatED postitantsu level 1 treeneri koolituse Berliinis. 2015. aastal asutas Kadri koos Pia Pikkoriga Tartusse esimese postitantsustuudio nimega Flight Club. Praegu juhib seda suurepäraselt Kadri, kus ta on välja õpetanud paljusid andekaid uusi postitantsijaid Tartus.

Postitantsu trenni juures on Kadri jaoks oluliseks osaks jõud ning liigutuste voolavus ja sujuvus. Kadri soov on jätta tantsust lihtne ja lendlev mulje. Tema trennides on teil võimalus õppida voolavust ja sujuvat liikumist, rõhku pannes kindlasti ka jõule, tänu millele teile hõljumine aina lihtsam tundub.

POLE EMOTION 2018 | Merle Treufeldt Kirsti

Merle Treufeldt-Kirtsi

Merle on tegelenud postitantsuga 2012. aastast alates. Aastal 2014 alustas ta tööd treenerina. 2015. aastal lõi Merle Pärnusse esimese postitantsustuudio nimega Vertical Fitness Dance Studio.

Oma trennides meeldib Merlele luua pikemaid kombinatsioone, mis sisaldavad liikumisi, nii postil kui põrandal. Samuti pöörab ta suurt tähelepanu trikkide turvalisusele ja sellele, et tunni sisu vastaks treenijate tasemele.

Merle omab EKR III taseme võimlemistreeneri kutset ning on läbinud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri tasemekoolituse. 2019 aastal läbis ta rahvusvahelise X-Pert 1/2 taseme postitantsutreeneri koolituse. Lisaks õpib Merle ämmaemandaks ning töötab Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinikus.

Meow Studio Cristmas Lounge 15.12.2017, instructor Kristel´s performance

Kristel Mikkus

Kristel on tantsinud läbi elu, alustades rahvatantsust lõpetades show tantsuga. Alates 2013. aastast on Kristel intensiivselt tegelenud postitantsuga ning kogunud väärtuslikku võistluskogemust Eestis, Itaalias ja Riias.

Treeningu juures peab ta oluliseks enese terviklikku arendamist, mis hõlmab lisaks erinevate postitantsu elementide omandamisele, jõutreeningule ning painduvuse arendamisele ka tantsuoskuse ja artistlikkuse lihvimist.

Lisateadmisi on ta ammutanud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri koolituse läbimise abil. 2019 aastal läbis ta rahvusvahelise X-Pert 1/2 taseme postitantsutreeneri koolituse. Kristel aitab mängleva kergusega ehitada tugeva vundamendi, et saaksid areneda tantsijana ning motiveerib Sind seadma üha hullumeelsemaid eesmärke!

Carolina Hunt

Carolina tantsukarjäär sai alguse Vanemuise Balletistuudiost, kus ta õppis 10 aastat.  Balletiõpingud jäid kahjuks pooleli Tallinnasse kolides, kuid tantsuga tegeles ta aktiivselt edasi. Carolinal on mitmekülgne tantsukogemus, ta on tantsinud aastaid kruiisilaevadel ning osalenud erinevates show- ja teleprojektides. 

Just ühes showprogrammis puutuski ta esmakordselt kokku õhuakrobaatidega. See ala lummas teda, kuid sellel hetkel tundus see kuidagi ohtlik. Lisaks veel kõrgusekartus ja tunne, et äkki jõudu ei ole piisavalt jms...

Aastal 2017 beebiga koju jäädes otsustas ta oma ebakindlused ületada ja proovida õhujoogat. Sellest hetkest sai alguse tema suur armastus õhuspordialade vastu ning peagi võttis ta oma esimesed aerial hammock tunnid Meow Studios. 

Aastal 2018 võitis Carolina Zero Gravity võistlusel aerial hammock kategoorias 1. koha. 

Diana Tiidema

Diana tutvus postitantsuga kaks ja pool aastat tagasi Aerial tantsustuudios esmalt hoopiski joogat tehes. Kuid postitantsijad olid nii hurmavad, et ta võttis endale eesmärgiks saada üheks nende lummavate graatsiliste ja tugevate olendite seas. Seejärel alustas ta nii postitantsu algkursuse kui ka exotic postitantsuga, mis nii kirjeldamatult kutsuv oli.

Diana tegeles lapsepõlves iluvõimlemisega ja peotantsuga. Peale keskkooli lõppu tegeles ta erinevate fitnesstreeningute, jooga ja house-i tantsimisega. Diana on alati trennis kavasid ka filminud ja seeläbi teab ta kindlalt, et progressi on näha. Arenemine ja treenitud keha loob fantastilise enesetunde.

Kui Dianalt keegi peaks küsima, mida ta teha soovib, vastab ta kindlasti - Mina tahan lihtsalt tantsida! Loomulikult kõrgetel kingadel. ;)

Tantsides peab Diana oluliseks rühi hoidmist, plastilisuse, tugevuse ja pehme graatsia üheaegset esitust voolavalt nii, et iga tants räägiks oma lugu. See lugu võib loomulikult olla igaühe isiklik interpretatsioon, kuid alati on tantsus teatav annus teatraalsust teretulnud!

Exotic tantsu harjutades on Dianal mitu eeskuju - Laura Marie, Rachele Ribera, Alethea Austin, Daria Che, Oksana Shine. Svetlana Yurchak, Anastasia Mila, Alyona Amber, Sacha Meow, Olga Koda, Anzelika Korelova, Amy Hazel,.. nimekiri jätkub ja jätkub!:)

Evelina Säkk

Evelina unistus oli saada baleriiniks, kuid väikeses külas elades polnud tal seda võimalust. Tantsu poole liikumist alustas ta “Aktsent” estraadtantsurühmas (2001-2009). Aastal 2015 tutvus ta esmakordselt postitantsuga Tallinnas City Dance stuudios ja Aerial Dance Studio's. Lõpuks leidis ta oma suuna- POSTITANTS, mis arendab nii jõudu kui ka graatsilisust (peaaegu nagu baleriin aga ägedam. Hiljem Tartusse kolides, avastas ta Flight Club'i postitantsu stuudio perekonna ning aastal 2017 tekkis tal võimalus ennast proovile panna juba treeneri ametis lausa kolmekordselt: postitantsu, venituse ja hammocki trenne õpetades.E

velina soovib pidevalt edasi areneda ning treenib mitu tundi päevas ja nii peaaegu iga päev. Postitantsu juures meeldib talle just kaunis liikumine. Evelina trennides tuuakse välja sinu enesekindlus ja seksapiilsus, mis ongi ühe lõbusa ja lõõgastava trenni saladus. Evelina prioriteediks on saada sulle suureks toeks sinu arenemisteel, sest tänu Sulle areneb ka tema ise. Miks mitte teha seda üheskoos?

 

 

 

Kristiina Makk

Olen postitantsuga tegelenud 2016. aastast, kuid minu südames sähvatas tuluke spordiala vastu juba ammu enne seda. Kui ma end lõpuks kokku võtsin ja värisevate põlvedega oma esimesse tundi läksin, olin hetkega konksu otsas.

Postitantsu puhul näib, justkui liugleksid õhus graatsiliselt  ja mängleva kergusega, ent tegelikult nõuab spordiala tohutut jõudu ja kehakontrolli, et see tõepoolest ka nii välja kukuks. Postitantsu võlu peitub selle lõpututes võimalustes. On üsna kindel, et (peaaegu) mitte keegi ei hakka mitte kunagi postitantsu juures kõike oskama. Ja see ongi paeluv ja põnev!

Postitantsule eelnenud aastal tegelesin BodyArti ja joogaga. Kodus armastan siiamaani iseseisvalt joogatada ning kõikvõimalikke venitusharjutusi teha.

Pole Theatre Worlds Professional Classique Diana

Harten Diana

Diana Harten on tantsija, treener ja koreograaf. Õpetab põhiliselt exotic stiilis postitantsu, postiakrobaatikat, body fit'i ja venitust. Diana on tegevartist ning samuti õpib ta Tallinna Ülikoolis koreograafiat.

Diana postitantsutee sai alguse 2014 aasta suvel ning 2017 aastal said ostetud esimesed exotic tantsukingad. Peale seda saigi hobist professionaalne karjäär. Trennid toimusid aina sagedamini, ilmusid uued väljakutsed ning peagi mitmed rahvusvahelised võistlused.

Diana ei usu niipalju talenti kui raskesse töösse ja pühendumusse. Hetkel keskendub ta enda õpilaste arendamisele nii Eestis kui välismaal. Tema jaoks ongi kõige suurem nauding näha oma õpilaste arengut.

Diana on salenud/võitnud:
Pole Crown 2019 / Elite / 1 koht
Pole Theatre World 2019 / Professional / Classique / finalist
Exotic Generation Germany 2019 / Theatre / 2 koht
Pole Emotion 2018 / Sensual Pro / 3 koht
Pole Theatre Latvia 2018 / Semi-pro / Classique / 1 koht
Pole Theatre UK 2018 / Amateur / Classique / 1 koht