• Meist

Stuudio

Meow on vinge postitantsustuudio Tallinnas. Meie kauni interjööriga stuudio pakub erinevaid trenni- ja vabaaja võimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele. Stuudios on kasutusel seitse Fit Pole posti, mis on Eestis ainulaadsed ning kõrgeimad.

Meow põhisuunaks on postitants, kuid pakume ka muid põnevaid trenne ja firmasündmusi. 

Treenerid

Pia Pikkor - Pole Theatre Latvia 2018

Pia Pikkor

Pia on läbinud elevatED postitantsu level 1 treeneri koolituse Berliinis 2014. aastal ning rahvusvaheliselt litsentseeritud bodyART treener. Tantsimise, liikumise ja joogaga on ta tegelenud varasest vanusest alates. Postitantsuga puutus Pia kokku 2010ndal aastal. Ta hakkas seda omal käel õppima erinevate kursuste ja koolituste põhjal end harides.

2012. aastast alustas Pia tööd Reval Spordis postitantsu treenerina, kus ta on töötanud tänase päevani.

2015. aastal asutasid Pia ja Kadri Ristmägi üheskoos esimese postitantsustuudio Tartusse nimega Flight Club.

Pia armastab muusikasse tantsimist ning staatiliste harjutuste asemel püüab pigem improviseerida ning järjepidevaid kombinatsioone luua, mille läbi on hea oma vastupidavust kasvatada. Liikudes otsib Pia iseendas voolavust, graatsiat ning sensuaalsust.

Kadri Ristmägi - Finalist of the Semi-professional Category. Pole Art Baltic Cup 2016.

Kadri Ristmägi

Postitantsust hakkas Kadri huvituma aastal 2012, mil ta otsustas endale koju posti soetada. Sellest ajast alates on ta pea igapäevaselt erinevat tehnikat omandanud ja ka palju uurimustööga tegelenud.

2014. aastal tekkis tal võimalus treenerina algust teha. Aerial Dance Studio sai Kadrile esimeseks nö. kodustuudioks, kus edasine areng juba palju kiiremaks muutus. Samal aastal läbis ta ka elevatED postitantsu level 1 treeneri koolituse Berliinis. 2015. aastal asutas Kadri koos Pia Pikkoriga Tartusse esimese postitantsustuudio nimega Flight Club. Praegu juhib seda suurepäraselt Kadri, kus ta on välja õpetanud paljusid andekaid uusi postitantsijaid Tartus.

Postitantsu trenni juures on Kadri jaoks oluliseks osaks jõud ning liigutuste voolavus ja sujuvus. Kadri soov on jätta tantsust lihtne ja lendlev mulje. Tema trennides on teil võimalus õppida voolavust ja sujuvat liikumist, rõhku pannes kindlasti ka jõule, tänu millele teile hõljumine aina lihtsam tundub.

KinkyFriday

Merle Treufeldt-Kirtsi

Merle on tegelenud postitantsuga 2012. aastast alates. Aastal 2014 alustas ta tööd treenerina. 2015. aastal lõi Merle Pärnusse esimese postitantsustuudio nimega Vertical Fitness Dance Studio.

Oma trennides pöörab Merle tähelepanu elementide sooritamise korrektsele tehnikale ja naiselikule liikumisele. Tema viimase aja suur kirg on tantsimine–erinevate tantsustiilide katsetamine ning nende integreerimine oma postitantsu trennidesse.

Merle omab EKR III taseme võimlemistreeneri kutset ning on läbinud. Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri tasemekoolituse. Lisaks tegutseb ta koolipsühholoogina ning on väikeste kaksikute Alexandra ja Victoria ema.

Meow Studio Cristmas Lounge 15.12.2017, instructor Kristel´s performance

Kristel Mikkus

Kristel on tantsinud läbi elu, alustades rahvatantsust lõpetades show tantsuga. Alates 2013. aastast on Kristel intensiivselt tegelenud postitantsuga ning kogunud väärtuslikku võistluskogemust Eestis, Itaalias ja Riias.

Treeningu juures peab ta oluliseks enese terviklikku arendamist, mis hõlmab lisaks erinevate postitantsu elementide omandamisele, jõutreeningule ning painduvuse arendamisele ka tantsuoskuse ja artistlikkuse lihvimist.

Lisateadmisi on ta ammutanud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu personaal- ja jõusaalitreeneri koolituse läbimise abil. Kristel aitab mängleva kergusega ehitada tugeva vundamendi, et saaksid areneda tantsijana ning motiveerib Sind seadma üha hullumeelsemaid eesmärke!

Aerial Hammock - Salme Vertical fitness christmas 2016

Salme Kahusk

Salme Kahusk on tantsinud üle 15 aasta. Postitantsu hakkas ta õppima 2010. aasta alguses Eesti esimeses postitantsu spordiklubis ning pool aastat hiljem hakkas ta samas kohas juba ise postitantsu treeninguid andma, töötades nii rühma- kui personaaltreenerina. Hammockit hakkas ta õppima 2016. aastal.

Salme treeningutes osalenud õpilased oskavad sooritatud kombinatsioone puhtalt ning graatsiliselt esitada. Salme õpetab tantsutehnikat selliselt, et kogu tantsuline liikumine ja postil esitatu on sujuv ning ilus jälgida.
 
Suurema osa enda vabast ajast on Salme ise tantsusaalides, postil või hammockil ennast arendamas.
Diana Tiidema

Diana tutvus postitantsuga kaks ja pool aastat tagasi Aerial tantsustuudios esmalt hoopiski joogat tehes. Kuid postitantsijad olid nii hurmavad, et ta võttis endale eesmärgiks saada üheks nende lummavate graatsiliste ja tugevate olendite seas. Seejärel alustas ta nii postitantsu algkursuse kui ka exotic postitantsuga, mis nii kirjeldamatult kutsuv oli.

Diana tegeles lapsepõlves iluvõimlemisega ja peotantsuga. Peale keskkooli lõppu tegeles ta erinevate fitnesstreeningute, jooga ja house-i tantsimisega. Diana on alati trennis kavasid ka filminud ja seeläbi teab ta kindlalt, et progressi on näha. Arenemine ja treenitud keha loob fantastilise enesetunde.

Kui Dianalt keegi peaks küsima, mida ta teha soovib, vastab ta kindlasti - Mina tahan lihtsalt tantsida! Loomulikult kõrgetel kingadel. ;)

Tantsides peab Diana oluliseks rühi hoidmist, plastilisuse, tugevuse ja pehme graatsia üheaegset esitust voolavalt nii, et iga tants räägiks oma lugu. See lugu võib loomulikult olla igaühe isiklik interpretatsioon, kuid alati on tantsus teatav annus teatraalsust teretulnud!

Exotic tantsu harjutades on Dianal mitu eeskuju - Laura Marie, Rachele Ribera, Alethea Austin, Daria Che, Oksana Shine. Svetlana Yurchak, Anastasia Mila, Alyona Amber, Sacha Meow, Olga Koda, Anzelika Korelova, Amy Hazel,.. nimekiri jätkub ja jätkub!:)

Evelina Säkk

Evelina unistus oli saada baleriiniks, kuid väikeses külas elades polnud tal seda võimalust. Tantsu poole liikumist alustas ta “Aktsent” estraadtantsurühmas (2001-2009). Aastal 2015 tutvus ta esmakordselt postitantsuga Tallinnas City Dance stuudios ja Aerial Dance Studio's. Lõpuks leidis ta oma suuna- POSTITANTS, mis arendab nii jõudu kui ka graatsilisust (peaaegu nagu baleriin aga ägedam. Hiljem Tartusse kolides, avastas ta Flight Club'i postitantsu stuudio perekonna ning aastal 2017 tekkis tal võimalus ennast proovile panna juba treeneri ametis lausa kolmekordselt: postitantsu, venituse ja hammocki trenne õpetades.E

velina soovib pidevalt edasi areneda ning treenib mitu tundi päevas ja nii peaaegu iga päev. Postitantsu juures meeldib talle just kaunis liikumine. Evelina trennides tuuakse välja sinu enesekindlus ja seksapiilsus, mis ongi ühe lõbusa ja lõõgastava trenni saladus. Evelina prioriteediks on saada sulle suureks toeks sinu arenemisteel, sest tänu Sulle areneb ka tema ise. Miks mitte teha seda üheskoos?

 

 

 

Yoko Tees
 
Postitantsuga puutus Yoko esimest korda kokku 2014. aastal, kuna töötas samas majas Aerial Dance Studioga. Tekkis mõte viia (nais)kolleegium eratrenni ja midagi ägedat katsetada. Võib öelda, et tegemist oli saatusliku otsusega - postitants oli armastus esimesest silmapilgust. Üsna ruttu selgus ka, et seltsis treenimisest toredamat ei leia - kui, siis ehk teiste aitamine, ning nii sai trennis näpunäidete jagamisest tõeline kirg. Oma esimesed trennid andis Yoko Euphoria tantsustuudios juba 2 aastat tagasi. Tänu postitrennis saadud julgusele on ajaga lisandunud ka hammocki ja õhurõnga trennid ning ka lohesurf, lume- ja veelaud.
 
Treeningu juures peab Yoko oluliseks eelkõige püsivat uudishimu kõige uue ja põneva vastu ning tugeva baasi väljatöötamist, mis võimaldaks neid põnevaid leide ka ise realiseerida. Kuna veel 4 aastat tagasi oli Yoko täielik spordipõlgur on ta enda peal näinud, et sõltumata vanusest ja füüsilisest hetkeseisust on igaüks võimeline saavutama päris uskumatuid tulemusi, mistõttu julgustab ta alati edasi pürgima ja katsetama, tegemata järeleandmisi liikumise puhtuses.
 
Yoko on end arendanud paljude tuntud postitantsijate workshoppides: Jeyne Butterfly, Oona Kivelä, Natasha Wang, Anastasia Skukhtorova ja paljud teised. 2018. aastal treenis ta kuu aega ka Austraalias Michelle Shimmy ja Maddie Sparkle'i stuudios Austraalias - Pole Dance Academy.